Silicon Power Portable Hard Drive ARMOR A62 GAME 1000 GB, USB 3.2 Gen1, Black/Blue
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP010TBPHD62SS3B
- Saadavus: 4
-
106€
Silicon Power Portable Hard Drive ARMOR A62 GAME 1000 GB, USB 3.2 Gen1, Black/Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 132.00 mm |
| Brutokaal | 0.38 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 25.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 89.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-55 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Net weight master carton | 7.9 kg |
| Netokaal | 0.28 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Portable Hard Drive |
| Producer product name | ARMOR A62 GAME |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.34 kg |
| Toote värv | Black/Blue |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP 64-Bit, Mac OS 10.5.x and above, Linux 2.6.x and above, PS4 Pro or PS4 with system software version 4.50 and above, PS5 with system software version 21.01-03.21.00.00 and above, Xbox One |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: silicon power portable hard drive armor a62 game 1000 gb, usb 32 gen1, blackblue, sp010tbphd62ss3b, silicon power, valised salvestusseadmed




